DomůO FIRMĚ
menu

Krásný příběh,který je ve Francii více jak 33 let nadále psán.

Zachování skutečného Know-how Doudou et Compagnié pěstuje své původní hodnoty,mezi které patří tvořivost,kvalita,bezpečnost,estetika,osvědčená receptura a trendy design. Tým vášnivých tvůrců a švadlen,je denně aktivní,aby uspokojili potěšení newborn,batolat,větších dětí a výběrem kvalitního materiálu,tvaru,dávkou modernity splnili požadavky rodičů.

Všechny navržené měkké hračky mají bezpečnostní standart CE ,Vyznačují se 100 % přírodní ,rostlinnou a kokosovou vlákninou.Jsou ultra odolné,které budou doprovázet dítě po mnoho let!

Rozsah značky evokuje kouzelný, poetický a sladký svět raného dětství. Medvídci jsou k dispozici v tradiční, miniaturní nebo obří velikosti. Každý rodič nutně nalezne mezi sebou budoucího přítele svého dítěte ,
On je ten, koho objímáme, když je máma pryč. Je to něžný a tak měkký polštář, na který člověk položí hlavu a spí. Kolem třetího věku se stane důvěrníkem, kterému prozradíme tajemství, s nímž sdílíme své obavy a radosti.
V průběhu let doprovází dítě a až skončí jeho život na poličce,nikdy není tak daleko, kdy po stárnutí dospělého přinese neskutečnou něžnost

Značka Story Bear je původem tisíců milostných příběhů, které začaly jednoduše v den, kdy dítě dostalo krásnou krabici a objevilo svého nového přítele.